$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Full-time
Kierowca kat. C

Westerlo

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Dla naszego klienta w Westerlo szukamy kierowcy ciężarówki kategorii C. Jako krajowy kierowca jesteś twarzą firmy. Odpowiedzialność za transport towaru, dobra komunikacja z klientami są częścią Twojej pracy.
Ważne jest, abyś z jazdy za kierownicą czerpał przyjemność i wykonywał swoją prace z pasją.

Nasze oczekiwania

  • Prawo jazdy kategorii C + kod 95,
  • Co najmniej rok doświadczenia zawodowego,
  • Entuzjazm, elastyczność,
  • Umiejętność planowania czasu pracy,
  • Dobra kondycja fizyczna,
  • Dobra orietacja w terenie,
  • Dobra znajomość języka holenderskiego lub angielskiego.

Nasz oferta

  • Praca w rozwijającej się firmie i pozytywnym środowisku pracy,
  • Praca w pełnym wymiarze godzin z możliwością nadgodzin (+ 50% płacy),
  • Szansa na stałą umowę,
  • Dodatek do kosztów dojazdu do/z pracy.

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!