$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Szukasz stabilnej i dlugoterminowej pracy z perspektywa stalego kontraktu?
Czy masz doswiadczenie jako kierowca wozka widlowego? Czy komunikacja w jezyku niderlandzkim nie stanowi dla Ciebie problemu? W takim razie przeczytaj ponizsza oferte!
Zadania:
- Zaladunek, rozladunek i przewozenie produktow za pomoca wozka widlowego lub recznie,
- Ukladanie palet przy uzyciu wozka widlowego,
- Pomoc przy operowaniu maszynami,
- W razie potrzeby wykonasz inne zadania logistyczne w magazynie.

Nasze oczekiwania

  • Masz certyfikat na wozek widlowy i co najmniej 6 miesiecy doswiadczenia w prowadzeniu wozka widlowego,
  • Mowisz dobrze po niderlandzku,
  • Jestes elastyczny, jesli zostaniesz poproszony o wykonywanie innych zadan lub w innym czasie,
  • Mieszkasz w okolicy Hoogstraten i masz wlasny transport.

Nasz oferta

  • Praca w pelnym wymiarze godzin na jedna zmiane,
  • Mozliwosc otrzymania stalej umowy (po 130 przepracowanych dniach),
  • Dobre warunki wynagrodzenia, takie jak dodatek kosztow podrozy, bony na posilki (po 130 przepracowanych dniach).

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!