$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Czy masz doświadczenie jako kierowca wózka widłowego wysokiego zasięgu? Czy jesteś dokładny i potrafisz pracować pod presją czasu? Ta praca jest właśnie dla Ciebie!
Twoje zadania obejmują:
- Bezpieczne odkładanie, przewożenie i lokowanie produktów za pomocą wózka widłowego wysokiego zasięgu,
- Wykonywanie innych zadań logistycznych w magazynie, jeśli jest to wymagane.

Nasze oczekiwania

  • Masz certyfikat na wózek widłowy wysokiego zasięgu oraz minimum 6-miesięczne doświadczenie,
  • Porozumiewasz się komunikatywnie w języku niderlandzkim lub angielskim,
  • Jesteś dyspozycyjny, jeśli zostaniesz proszony o wykonywanie innych zadań,
  • Pracujesz sprawnie z poszanowaniem norm bezpieczeństwa i traktujesz swoją pracę poważnie,
  • Mieszkasz w pobliżu Oevel lub Puurs i masz własny transport do/z pracy.

Nasz oferta

  • Praca w trybie dwuzmianowym (6:00-14:00, 14:00-22: 00),
  • Możliwość pracy na stałej nocnej zmianie (tylko w Puurs),
  • Atrakcyjne premie zmianowe,
  • Dodatki pracownicze, takie jak bony żywnościowe czy dodatek do kosztów podróży,
  • Świetne środowisko pracy w rozwijającej się firmie,
  • Szansa na stałą umowę.

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!