$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Jako operator jesteś odpowiedzialny za różne zadania związane z produkcją żywności, tj. ważenie, pakowanie i kontrolę jakości pieczarek. Prace te są wykonywane zarówno na taśmach produkcyjnych, jak i na stołach. Wszystkie czynności są wykonywane w pozycji stojącej.

Nasze oczekiwania

  • Mówisz komunikatywnie po holendersku lub angielsku,
  • Zwracasz uwagę na jakość wykonywanych zadań,
  • Jesteś elastyczny, nie masz problemu z wykonywaniem innych obowiązków lub wykonywaniem nadgodzin, jeśli zostaniesz o to poproszony,
  • Nie masz problemu, aby pracować z żywnościa, w temperaturze około 10 stopni,
  • Mieszkasz w pobliżu Meer (Hoogstraten) i posiadasz własny transport do pracy.

Nasz oferta

  • Praca w zróżnicowanym i entuzjastycznym zespole,
  • Możliwość nadgodzin (150% wynagrodzenia),
  • Praca w systemie jednozmianowym (rozpoczynasz zwykle o 7:00 lub 8:00 i kontynuujesz pracę do momentu zakonczenia zamówien),
  • Możliwość otrzymania stałej umowy,
  • Dobre warunki pracy, takie jak eko-czeki i dodatek do kosztów podróży.

Deze functie staat open voor iedereen, ongeacht gender en afkomst.

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!