$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Poszukiwany kierowca wózka widłowego!
Wymagane jest doświadczenie w układaniu palet/towarow w stosy!
Główne zadania:
- demontaż i sortowanie różnego rodzajów materiałów,
- umieszczanie towarów we właściwych strefach za pomocą wózka widłowego.
Jeśli spełniasz te warunki, poniżej znajdziesz więcej informacji na temat współpracy z wiodącym globalnym dostawcą usług w zakresie utylizacji i recyklingu aktywów elektronicznych.

Nasze oczekiwania

  • Porozumiewasz się komunikatywnie po angielsku lub niderlandzku,
  • Posiadasz ważny certyfikat na wózki widłowe,
  • Masz co najmniej 6 miesięcy doświadczenia z elektrycznym wózkiem widłowym,
  • Jesteś elastyczny,
  • Mieszkasz w okolicy Sint-Niklaas i posiadasz własny transport do pracy.

Nasz oferta

  • Praca w pełnym wymiarze godzin od poniedziałku do piątku,
  • Praca na stałą dzienna zmianę (od 7:45 do 16:45),
  • Możliwość otrzymania stałej umowy,
  • Dobre warunki zatrudnienia, takie jak eko-czeki oraz dodatek do kosztów podróży (a także bony żywieniowe po 60 przepracowanych dniach).

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!