$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Full-time
Orderpicker EPT

Sint-Katelijne-Waver

Wydrukuj tę pracę

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Jako orderpicker pracujesz ze skanerem ręcznym, zbierając zamówienia w magazynie. Po znalezieniu odpowiednich produktów odkładasz je w strefie, z której będą wysyłane.
Ale to nie wszystko. Twoim obowiązkiem jest, aby wszystkie produkty były ułożone w bezpieczny i prawidłowy sposób.
Twoje główne zadania:
- zbieranie zamówień (produkty mrożone) za pomocą skanera i wózka EPT,
- w razie potrzeby wykonujesz inne zadania logistyczne w magazynie.

Nasze oczekiwania

  • Masz doświadczenie na wózku EPT,
  • Mówisz komunikatywnie po holendersku lub angielsku,
  • Jesteś elastyczny,
  • Pracujesz wydajnie z poszanowaniem standardów bezpieczeństwa i jakości, a także wykonujesz inne zadania logistyczne, jeśli to konieczne,
  • Mieszkasz w pobliżu Mechelen i posiadasz własny transport.

Nasz oferta

  • Praca na stałą późna zmianę (17:00 - 2:00),
  • Premia ewaluacyjna po pierwszych 3 miesiącach i po 6 miesiącach,
  • Dobre warunki zatrudnienia, takie jak wysoka premia zmianowa, bony żywnościowe, dodatek do kosztów podróży,
  • Możliwość nauki języka niderlandzkiego (kurs raz w tygodniu),
  • Możliwość otrzymania stałej umowy.

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!