$lang

Znajdż swoją nową pracę.

Co będziesz robił?

Opis stanowiska

Czy pracowałeś/as przy produkcji żywności? Lubisz pracę w przemyśle spożywczym? Szukasz stabilnej pracy w pełnym wymiarze godzin? Pracy w szybko rozwijającej się firmie z możliwością otrzymania stałej umowy o pracę? Jeśli chociaż na jedno pytanie odpowiedziałeś „TAK”, ta oferta jest właśnie dla Ciebie!
Dla naszego klienta w Westerlo poszukujemy pracowników produkcji na pełen etat do pracy przy produkcji żywności. Firma specjalizuje się w produkcji gotowych dań, takich jak sałatki, kanapki, tortille itp. W zależności od działu można pracować na linii produkcyjnej lub w kuchni zimnej bądź gorącej.

Nasze oczekiwania

  • Doświadczenie przy produkcji żywności lub pakowaniu,
  • Sprawność fizyczna,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Własne zakwaterowanie w okolicy Westerlo/Oevel oraz własny transport.

Nasz oferta

  • Praca w pełnym wymiarze godzin pracy na zmianę dzienną,
  • Szansa na otrzymanie umowy na czas nieokreślony,
  • Wszystkie produkty z produkcji dostępne są za darmo w kantynie,
  • Dodatek do kosztów podróży.

Wypełnij poniższy formularz. My zajmiemy się resztą!